21.01.2013

Książka wędruje do...

Moi drodzy, 

chciałam krótko ale nie obędzie się bez małych ogłoszeń parafialnych. ;-) 
Po pierwsze bardzo dziękuję Wam za udział w zabawie. Wasze odpowiedzi były naprawdę ciekawe i dały mi sporo do myślenia. 
 
Tym razem Waszym zadaniem było odpowiedzieć na konkretne pytanie w maksymalnie 1000 znakach (ze spacjami). Wprowadziłam to ograniczenie, bo cenię sobie Wasz czas i nie chciałam byście tworzyli ogromne wypracowania z nadzieją, że dłuższe odpowiedzi mają większą szansę na wygraną. Niestety zdarzyło się, że pewne prace przekroczyły ten limit i muszę zaznaczyć, że były to prace, które miały szansę na wygraną. Kochani, musiałam je zdyskwalifikować, bo nagrodzenie takiej pracy byłoby nie w porządku w stosunku do osób, które limitu się trzymały. Dlatego bardzo proszę, by w przyszłości każdy dwa razy się upewnił jak długa jest praca, zanim ją wyśle.

Dosyć jednak gadania, ogłaszam że nagroda w postaci Igrzysk Śmierci wraz ze Zgubnym dziedzictwem wędruje do ...

za sprawą której nadal myślę nad następującym zdaniem:

Postanowienia noworoczne to taka iluzja, która pomaga ludziom zapomnieć o tym, że tak naprawdę nic nie robią ze swoim życiem.

Nadal nie jestem pewna czy całkowicie się z nim zgadzam ale muszę przyznać, że coś w sobie ma. :-) Serdecznie gratuluję, a Was wszystkich zapraszam do kolejnego konkursu już wkrótce. :-)PS. Malutka - w ramach nagrody pocieszenia z chęcią oddam Ci moje 5 kilogramów, nawet 8 jeśli będziesz zainteresowana ;-)

19 komentarzy:

 1. Świetnie powiedziane :-)
  Gratulacje dla Iluzjonistki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje ;) Zdanie na temat postanowień faktycznie mądre i ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!!! I zgadzam się z tym pięknym zdaniem! Co do tych kilogramów ja też mogę dorzucić, szkoda, że to nierealne...

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ta odpowiedź! Z pewnością jest w niej sporo prawdy:)
  Gratuluję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sentencja, i jaka prawdziwa.).

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje gratulacje! A zdanie trafne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje i miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdanie faktycznie bardzo mądre i ja się zgadzam - bo niby czemu co roku obiecujemy sobie to samo? Łatwiej znieść porażkę, kiedy wiadomo, że ktoś słusznie wygrał, tak że gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeny, ostatnio szczęście w ogóle mnie nie opuszcza. Mam nadzieję, że zostanie mi go trochę do matury. ;p Bardzo się cieszę z wygranej i dziękuję wszystkim. :)
  Co do książki, ten jeden mail nie działa mi, nie mam pojęcia czemu. Mogę podesłać dane z innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z polskiego masz predyspozycje by zdać śpiewająco :-) Oczywiście możesz podesłać dane z innego adresu, wolałabym jednak, żebyś tutaj go też napisała (mogę skasować po zweryfikowaniu) tak by nikt nie podał się za Ciebie. Jeśli podasz jeszcze dziś to postaram się już jutro wysłać. Jeszcze raz gratuluję :-)

   Usuń
  2. I wtedy zostaje mi już tylko historia, wos i angielski. ;)
   asiunia34@poczta.onet.eu (i nie musisz usuwać)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...