15.11.2013

Konkurs mikołajkowy ze "Skazańcem"

We wrześniu tego roku, miałam ogromną przyjemność zaprezentować Wam najnowszą książkę Krzysztofa Spadło (dla przypomnienia recenzja znajduje się TUTAJ). Książka okazała się znakomita, dlatego niezmiernie się cieszę, że dzięki uprzejmości Autora do trzech osób trafi audiobook właśnie z tym tytułem.O walorach głosu narratora możecie się przekonać oglądając krótkometrażowy film, inspirowany książką.


Zasady:
1. Do zabawy mogą przystąpić wszyscy zainteresowani.
2. Aby przystąpić do zabawy, należy zgłosić się w komentarzu i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. 
3. Podanie adresu mailowego nie jest obowiązkowe, jednak gwarantuje to informację z mojej strony po ewentualnej wygranej.
4. Nagrodę stanowią trzy audiobooki "Skazaniec", udostępnione dzięki uprzejmości Krzysztofa Spadło.
5. Wybór zwycięzców tradycyjnie spada na moje koty, jeżeli jednak któraś z odpowiedzi szczególnie przypadnie mi do gustu, zastrzegam sobie możliwość jej nagrodzenia.
6. Zachęcam do polubienia facebookowej strony Skazańca, jak i Moich książek - oczywiście jest to jedynie zachęta, a nie wymóg zabawy. Będę również bardzo wdzięczna, za umieszczenie banera na Waszych blogach.Zadanie konkursowe przedstawia się następująco:

Akcja najnowszej książki Krzysztofa Spadło rozgrywa się za kratami Centralnego Więzienia we Wronkach. Wskaż bohatera dowolnej książki, który Twoim zdaniem powinien tam się znaleźć. Być może będzie to ktoś na tyle sprytny, by zorganizować ucieczkę, a może jakiś wyjątkowo czarny charakter, bez którego literacki świat stanie się dużo bezpieczniejszy? Dopuszczalne są stwory wszelkiej maści. Ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia. Oprócz wskazania konkretnej postaci, proszę również o krótkie uzasadnienie, dlaczego wybraliście właśnie tę osobę.

7. Na Wasze zgłoszenia czekam do 04.12.2013 włącznie. W Mikołajki poznacie nowych właścicieli audiobooków.

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!

11 komentarzy:

 1. Szkoda, że nagrodą nie jest chociażby ebook, gdyż audiobooki bardzo ciężko mi się słucha, dlatego tym razem dam szansę innym uczestnikom zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka raczej nie w moim stylu, ale banerek zamieszczam na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też niestety się nie zgłoszę, bo nie przepadam za audiobookami :( Najzwyczajniej w świecie zasypiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym chciała, lubię takie tematy we wszelkiej formie ale brak mi ostatnio weny żeby cokolwiek literackiego sklecić :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Też żałuję, że to audiobook, trudno mi się skupić na słuchaniu książki... Ale udostępnię konkurs u siebie na Facebook'u, może ktoś się zainteresuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie lubię audiobooków, ale życzę wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)
  Zatem, osobę, którą widziałabym we Wronkach, mógłby być Arsen Lupin. Ten dżentelmen-włamywacz, na pewno uznałby to za świetną zabawę, a dodatkowo małe wakacje. Pozwoliłby się złapać, ale tylko po to, by tym razem ośmieszyć naród polski. Spędziłby tam z dwa dni, a potem czmychnął w środku dnia :)
  e-mail: maromirus@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się :)
  Odpowiedź: Dextera Morgana, bo jestem ciekawa czy więzienie by jego chore upodobania zbrodnicze zmieniło, a może by się jednak bez krwawej jatki nie obyło…?
  Pozdrawiam,
  kwiatusia1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja rezerwuje"miejscowke" we Wronkach dla Cruelli de Mon.
  Niech odpokutuje swoje zbrodnicze dzialania wobec zwierzat.
  A i osadzeni beda mieli chwile rozrywki! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Saurona tam wtrącić - i porządnie związać, bo to zło wcielone! Ha!
  agnes.aqnes@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. damiansowa@spoko.pl
  Lord Voldemorta , nie muszę uzasadnić chyba dla czego :D Za to co zrobił rodzinie Harr'ego.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...