18.10.2013

Multikurs.pl - prezentacja serwisu

Poszukując interesujących stron, oferujących możliwość nauki online języków obcych, nie mogłam przeoczyć oferty prezentowanej na stronie Multikurs.pl.  Ze wszystkich stron, z których korzystałam, ta ma chyba najbardziej atrakcyjną szatę graficzną, która z pewnością sprzyja regularnej nauce. Co jednak najważniejsze - Multikurs posiada w swojej ofercie multimedialne kursy wydawnictwa Edgard, do których już dawno się przekonałam i którym zawdzęczam fakt, że bardzo szybko zdołałam opanować język niemiecki.


Multikurs oferuje możliwość nauki 10 języków, począwszy od najbardziej popularnego języka angielskiego, aż po japoński czy norweski. Strona jest bardzo intuicyjna - aby przejrzeć ofertę dotyczącą interesującego nas języka, wystarczy bądź klinkąć na jego flagę na stronie głównej, bądź na zakładkę "Kursy".


Oczywiście najbardziej ciekawie prezentuje się oferta dotycząca języka angielskiego, gdzie oprócz standardowych kursów, znajdziemy kursy przygotowawcze do językowych egzaminów, czy też kurs biznesowego angielskiego. Oferowane są również pakiety kursów, dzięki którym uczący się ma szansę zaoszczędzić sporo pieniędzy.


Ceny kursów uzależnione są od rodzaju kursu (tańsze są przykładowo kursy z serii Nauka słówek metodą MultiWords) a także długości abonamentu, jaki chcemy wykupić. Przed zakupem warto zainteresować się aktualnymi promocjami, które umożliwiają jeszcze bardziej korzystny zakup. W zakładce Dodatki znajdziemy spis dodatków, do których otrzymamy dostęp, wykupując konkretny kurs. 


Zanim podejmiemy decyzję o zakupie, warto przetestować interesujący nas kurs. Aby to zrobić, wystarczy się zarejestrować, a następnie kliknąć przycisk "Wypróbuj" przy interesującym nas kursie. Przez kolejne dwa dni będziemy mogli zapoznać się z jego budową i zadecydować, czy tego typu nauka nam odpowiada.


Testowane i zakupione kursy znajdziemy w wygodnej zakładce. Jak widać już od pewnego czasu testuję dwa z nich i już niedługo postaram się więcej o nich napisać - tym bardziej, że bardzo się od siebie różnią.

Multikurs.pl to strona, którą zdecydowanie warto mieć na uwadze, poszukując atrakcyjnych wizualnie, ale i bogatch w treść materiałów do nauki języków obcych. Zachęcam do bezpłatnej rejestracji i testowania.


18 komentarzy:

 1. Uwielbiam Multikurs. Dzięki kursowi do nauki słówek z hiszpańskiego, bardzo szybko podciągnęłam ich znajomość. Aktualnie korzystam z gramatyki do angielskiego i na miesiąc mam też jakiś kurs angielskiego w animacjach. Warto zaglądać na fanpage portalu na facebooku, bo ten drugi kurs mam za darmo właśnie stamtąd. Dwa dni temu podali kod aktywujący na miesiąc i można sobie wypróbować kurs. Naprawdę fajna sprawa! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację :-) Idę szukać tego kodu :-)

   Usuń
  2. Faktycznie jest i nadal działa :-)

   Usuń
  3. To ja też zobaczę, może wrócę do włoskiego?
   Dziękuję, wiesz za co:*

   Usuń
  4. Anka pojęcia nie ma za co ;-) Za nic dziękować nie trzeba ;-)

   Usuń
  5. Działa? No to super. Myślałam, że to tylko taki jednodniowy :P Oni często fajne akcje na fejsie przeprowadzają, więc warto zaglądać :)

   Usuń
 2. Ja też ja też. Mój angielski jest na przyzwoitym poziomie, ale przyzwoity to trochę z mało, nie zaszkodzi się trochę doszkolić, zwłaszcza w gramatyce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tej stronie. Będę ją polecać, skoro chwalisz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mnie to interesuje , dziękuję za informację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystam i bardzo sobie chwalę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej strony ale rzeczywiście prezentuje się wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 7. Skorzystałam przed chwilą z tego darmowego kodu - szkoda, że to angielski dla początkujących :) Ale zajrzałam do niego i sama metoda nauki wydaje mi się kusząca, więc może się skuszę na hiszpański, bo nie ma szwedzkiego :( Albo jakąś hardkorową powtórkę z ang :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsze słyszę o tym serwisie, ale fajnie, że napisałaś o nim :) Może sama skorzystam z tych kursów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Też pierwszy raz słyszę o serwisie, ale oferta wygląda bardzo ciekawie, zastanowię się nad tym poważnie, a sam fakt wypróbowania jest ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Korzystam od niedawna i jak na razie - same plusy ;) myślałam, że nie przekonam się do nauki przez internet, ale po tym kursie chyba zmienię zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie to miłe zaskoczenie, że z takimi kursami pracuje się aż tak dobrze. Fakt, że za nie płacimy i mamy na określony czas tylko motywuje do intensywnej pracy. Jak dotąd ta platforma to mój faworyt jeśli chodzi o naukę języków. Pozdrawiam!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...