30.04.2018

"Angielski W firmie i w biznesie." Poziom A2-B1
ISBN: 978-83-6588-406-0
Data wydania: październik 2017
Stron: 136
Poziom: A2-B1Od wielu lat znajomość języka angielskiego stanowi jeden z podstawowych wymogów dla wielu pracodawców z bardzo różnorodnych branży. I nie mamy tu na myśli umiejętności przedstawienia się i porozmawiania o pogodzie, a komunikację na tematy zawodowe. Kurs "Angielski W firmie i w biznesie." stanowi bardzo dobry wstęp do opanowania właśnie takiego słownictwa. Mogą po nią sięgnąć już osoby, które opanowały podstawy języka (poziom A2).


Kurs składa się z podręcznika i płyty CD. W sumie liczy sobie 16 rozdziałów, poświęconych takim tematom jak aplikowanie na nowe stanowisko, rozmowa kwalifikacyjna, przekładanie spotkań czy też awans. Każdy rozpoczyna zestaw słówek do opanowania, po czym mamy do przeczytania (i/lub odsłuchania) dłuższy tekst. Po zapoznaniu się z tekstem należy wykonać krótki test weryfikujący poziom jego zrozumienia. Kolejne ćwiczenia pomagają nam przyswoić nowe słówka, ich zastosowanie w zdaniach. Każdy rozdział kończy się małą ciekawostką, a co kilka rozdziałów mamy możliwość wykonać ćwiczenia powtórzeniowe. 

Całość jest bardzo kompaktowa i mam tu na myśli zarówno format książki, która bez problemu zmieści się do mniejszej torebki, ale również prezentację samego materiału. Myślę więc, że jest to pozycja idealna dla osób rozpoczynających swoją przygodę z angielskim biznesowym. Kurs nie zniechęci nas nadmierną ilością materiału do opanowania, ale też pozwoli w krótkim czasie zrobić widoczne postępy. Płyta CD pozwoli nam osłuchać się z językiem i szkolić prawidłową wymowę. Warto również wspomnieć, że w podręczniku znalazło się miejsce na prezentację podstawowych reguł gramatycznych, dzięki czemu zawsze będziecie je mieli pod ręką.

Podsumowując kurs "Angielski W firmie i w biznesie." to dobra pozycja dla osób, które w możliwie krótkim czasie pragną poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego o tematy bardziej zawodowe. Szereg ćwiczeń, jak i płyta CD, pozwalają na wszechstronną i samodzielną naukę. To wszystko otrzymujemy za bardzo przystępną cenę. Warto rozważyć zakup na stronie https://www.jezykiobce.pl na której bardzo często można spotkać się z atrakcyjnymi rabatami. Zachęcam.

1 komentarz:

  1. Ja jeszcze do takiego etapu nie doszłam,a le mam nadzieję że całkiem niedługo to nastąpi. Tym bardziej, że teraz uczę się specjalnie języka angielskiego na wakacje z https://www.jezykiobce.pl/angielski/740-angielski-na-wakacje-e-book-mp3-9788362482771.html i jestem zdania, że jest to bardzo dobry sposób na utrwalanie sobie zwrotów oraz słownictwa.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...