22.02.2017

Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących

Każdego roku wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z językiem niemieckich. Dla wielu przygoda ta kończy się wraz z otrzymaniem świadectwa ukończenia szkoły. W odróżnieniu od języka angielskiego, z językiem niemieckim bardzo łatwo jej utracić kontakt. Nic więc dziwnego, że jeśli jakiś czas później nagle okaże się nam potrzebny, będziemy mieć wrażenie, że pomimo wieloletniej nauki, nie jesteśmy w stanie sklecić ani jednego zdania. Bez paniki, sytuacja na pewno nie jest tak tragiczna, jak mogłoby się wydawać. Wszystko, czego potrzebujemy, to gruntowna powtórka tego, co wcześniej opanowaliśmy. Samemu trudno ją dobrze zorganizować, dobrze więc, że z pomocą przychodzi nam Wydawnictwo Edgard, które wypuściło na rynek "Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących".
 
Materiał zawarty w podręczniku przewidziano na 7 tygodni intensywnej nauki, przy założeniu, że codziennie będziemy przerabiać jedną lekcję. To z pewnością nie jest kurs dla osób, które nigdy nie uczyły się tego języka, jeżeli jednak już kiedyś mieliśmy z nim styczność, na pewno szybko się w nim odnajdziemy. Teoria przeplata się z ćwiczeniami, tak więc nie ma większej potrzeby, by szukać innych podręczników. Cotygodniowe wyzwania motywują do regularnej pracy a różnorodne ćwiczenia sprawiają, że nie jest ona monotonna i szybko przynosi efekty.
 
"Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących" pozwala odświeżyć i poszerzyć słownictwo, utrwalić gramatykę, ale również poprawić wymowę. Oprócz książki, mamy bowiem do dyspozycji płyty z nagraniami profesjonalnych lektorów. Zestaw umożliwia szybką i efektywną powtórkę. Kompaktowy format sprawia, że uczyć możemy się praktycznie wszędzie.
 
Warto również wspomnieć, że w książce znalazło się wiele wskazówek odnośnie tego, jak najlepiej się uczyć. Jestem przekonana, że każdy znajdzie tutaj metodę, która przypadnie mu do gustu.
 
Pakiet "Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących" to ratunek dla tych, którzy szybko muszą odświeżyć znajomość języka niemieckiego. Dzięki niemu szybko przypomnimy sobie zwroty, gramatykę i prawidłową metodę. Z pewnością sami zdziwicie się, jak wiele już potraficie. Tego w każdym bądź razie szczerze Wam życzę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...