22.10.2016

Business English Magazine nr 55/2016


Business English Magazine pojawia się na tym blogu od bardzo dawna i niezmiernie cieszy mnie fakt, że nadal utrzymuje tak dobry poziom i dostarcza mi informacji z bardzo różnych dziedzin życia. Co znajdziecie w najnowszym numerze? Pozwólcie, że przybliżę Wam kilka artykułów:

UK Votes to Leave EU – decyzja o wystąpieniu z Unii Europejskiej, podjęta w brytyjskim Referendum, poruszyła całą Europę. W artykule zarówno informacje o tym, kto tak naprawdę chce opuścić Unię i do czego może doprowadzić taki krok.

Theresa May – A Vicar’s Daughter In Designer Shoes - obecna premier Wielkiej Brytanii jest póki co postacią, o której prawie nic nie wiemy. Autorzy tekstu będą próbować to zmienić...

Mobile Data Wars – Law Enforcement vs. Civil Liberty - w jakim stopniu służby bezpieczeństwa mają prawo ingerować w prywatność użytkowników sieci komórkowych? Gdzie leży granica, której nie wolno przekroczyć? Odpowiedź w dużej mierze zależy od obranego punktu widzenia. Tym bardziej interesujący jest więc cały artykuł.
 
Bob Iger - Disney's Main Man - w tym artykule przybliżona została sylwetka obecnego prezesa firmy Disney. Kim jest ten człowiek i jakie postawił przed sobą cele?
 
Oczywiście i tym razem nie zabrakło dodatku tematycznego, część artykułów można odsłuchać w formacie Audio, a także obejrzeć szereg filmików powiązanych tematycznie z bieżącym numerem.
 
Niezmiennie gorąco polecam magazyn wszystkim uczącym się języka angielskiego. Naprawdę warto!

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...