26.08.2014

I ruszyło!

Moi drodzy,

nie od dzisiaj wiadomo, że jestem gorącą zwolenniczką e-booków. Dzięki nim książki przestały zalegać w każdym wolnym miejscu w moim mieszkaniu i co tu kryć, zaczynam doceniać taki stan rzeczy. Niezmiennie cieszy mnie fakt, że gdziekolwiek się wybieram, nie muszę stawać przed dylematem, jaką książkę zabrać z sobą. Stale mam ich przy sobie całe setki i mogę w nich do woli przebierać, w zależności od nastroju. Od kilku lat mieszkam poza granicami Polski i gdyby nie e-booki szybko straciłabym orientację w tym, co dzieje się na naszym rodzimym rynku wydawniczym. Dzięki ebookom skończyły się czasy, gdy miesiącami wyczekiwałam na przyjazd do domu, by zakupić szereg książek, tylko dlatego bo za granicę ich nie wysyłano lub naliczano koszty przesyłki o wiele wyższe niż sama wartość książki. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie już życia bez e-booków, dlatego też z dużym zainteresowaniem obserwuję wszystko, co dzieje się w wielkim e-bookowym świecie. Dzisiaj mam ogromną przyjemność poinformować Was o zupełnie nowej, ebookowej księgarni, która właśnie otworzyła przed Wami swoje wrota. 


Erido.pl, bo właśnie o tej księgarni mowa, ma ambicję stać się księgarnią wyjątkowo przyjazną dla czytelnika. Jej założyciele pragną, by każdy poczuł w niej coś z klimatu ulubionej, tradycyjnej księgarni. Dlatego też w proces tworzenia strony zaangażowani zostali również blogerzy książkowi, którzy udzielili szereg wskazówek, zdradzili czym ich zdaniem powinna charakteryzować się przyjazna księgarnia.Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznania się z efektami tej współpracy. Księgarni zaś życzę udanego startu i wielu sympatyków, którzy regularnie będą tam zaglądać. Ja z całą pewnością będę z uwagą przyglądać się jej poczynaniom. :-)

Serdecznie zapraszam!


6 komentarzy:

 1. Z pewnością będę śledzić:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że księgarnia spełni nasze oczekiwania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też planuję obserwować rozwój tej księgarni, tym bardziej, że współpracuje z bloggerami i bierze pod uwagę nasze opinie. :) Moim zdaniem dzięki temu już na starcie zaskarbili sobie sympatię wielu czytelników, w tym, co tu kryć - moją. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie jest tam dość drogo...Zobaczymy co będzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że w tej kwestii księgarnia musi po prostu nabrać doświadczenia i umiejętnie wpasować się w rynek. Wiadomo, bez dobrych promocji cudów nie będzie.

   Usuń
 5. Jako, że nie kupuję e-booków, to również sądzę że jest odrobinę drogo, ale zobaczymy

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...