20.12.2012

Cassandra lubi czerwony :-)Odkąd zobaczyła legowisko, które można wygrać na Jasnej 8, porzuciła transportery i teraz sypia wyłącznie na czerwonym. Cóż, chyba legowisko będziemy musieli jej kupić, bo choć głosów uzbierała bardzo dużo, i za każdy bardzo serdecznie dziękujemy, to konkurencja ostro walczy i raczej jej już nie sprosta. Tak już czasem bywa, w końcu to zabawa i jeśli Majowie jednak się mylili, to świat się nie zawali ;-)

Dziś nie będę agitowala w sprawie Cassandry, jednak osobom, które jeszcze nie głosowały, polecam szczególnej uwadze następujące kotki:

2. Bemol
28. Fruzia
18. Łoker
10. Miki
9. Mela
3. Tekila

Dlaczego akurat te? Bo do tej chwili zdobyły dopiero 2 a Bemolek 1 głos. I to wcale nie dlatego, że nie są ładne - są śliczne! Czasem braknie talentu do robienia zdjęć, innym razem znajomych aktywnych w sieci, bądź najzwyczajniej w świecie szczęścia. Prosząc Was, byście spojrzeli na nie szczególnie życzliwym wzrokiem, koteczkom na szczycie listy na pewno nie zaszkodzę. Za to być może uda nam się wywołać uśmiech na twarzy ich właścicieli, bo choć dla nich te kociaki i tak są najpiękniejsze na świecie, myślę że będzie im miło zobaczyć, że ktoś jeszcze tak je postrzega. :-) 

Głosować można tylko na jednego koteczka, dziś, do godz. 20:00

4 komentarze:

 1. Te legowisko jest naprawdę śliczne .
  W realu jest jeszcze ładniejsze.
  Nie umiałam zrobić mu zdjęć :-)))
  A Cassandrze naprawdę pasowałoby wyjątkowo do futerka :-)
  Niektóre kotki nie dostają tyle głosów,
  bo po prostu właściciele akurat chyba
  nie mają czasu na promowanie i proszenie o głosy.
  Czasami też tak bywa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, czasem tak bywa, że bardzo by się chciało ale z jakiś powodów czasu brak. Co nie zmienia faktu, że ich kotki są piękne :-) Ze zdjęciami mam podobny problem. Nie mam za dobrego aparatu więc cieżko ładne zdjęcie zrobić. Kocyk na którym śpi Cassandrajest przykładowo naprawdę czerwony a tu wygląda jakby się sprał ;-)
   Legowisko bardzo nam się podoba, już nawet wypatrzyłam nazwę firmy i próbowałam je gdzieś wyszukać ale póki co akurat tego legowiska u nich w ofercie nie widzę...

   Usuń
 2. Spryciara z tej Cassandry! Mam nadzieję, że niezależnie od wygranej i tak legowisko znajdzie się w jej posiadaniu! Trzymam kciuki:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...