11.12.2016

Business English Magazine nr 56/2016Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, że zdjęcie powyżej stanowi okładkę kolejnego numeru Business English Magazine. Co jednak łączy trójkę niezwykle popularnych aktorów to ... wielkie pieniądze. Głośne rozwody kosztują majątek, jakim nie pogardziłaby niejedna firma. W obszernym artykule znajdziecie sporo znanych nazwisk i kwot przyprawiających o zawrót głowy. A to dopiero przedsmak atrakcji, jakie oferuje najnowszy numer magazynu.

Redakcja pisma zawsze dbała o to, by dobór tematów w każdym numerze odpowiadał temu, co aktualnie dzieje się na świecie. Co prawda nikt nie mógł być jeszcze pewien przebiegu wyborów w Ameryce, jednak nic nie stanęło na przeszkodzie, by bliżej przyjrzeć się Melanie Trump. Nie ulega wątpliwości, że takiej Pierwszej Damy jeszcze nie było...

Podróże samolotem kojarzą się z profesjonalizmem, dbałością o każdy detal i czystością. Jeśli macie odwagę, przeczytajcie artykuł, który zaprzecza temu wizerunkowi. Dlaczego zawsze powinniście zamawiać butelkowaną wodę? Dlaczego naprawdę warto być miłym dla personelu? Czytajcie i uczcie się...

Miłośnikom podróży polecam tekst na temat Korei Południowej. Odległy kraj zachwyca kulturą, zabytkami, ale i niezwykle prężną gospodarką. Inny, równie ciekawy artykuł poświęcony jest Nokii, nie tak dawno znakomicie prosperującej firmie, którą wyparła z rynku nowa generacja telefonów.

Oczywiście nie zabrakło stałych działów, jak ćwiczenia, dialogi, czy też recenzje. Jak zawsze, mamy do dyspozycji szereg nagrań i filmy powiązane z tematyką numeru, a także specjalny dodatek, tym razem poświęcony edukacji. Całość na doskonałym poziomie i szalenie ciekawa. Za to właśnie tak cenię ten magazyn i niezmiennie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...