21.09.2016

Książeczka manipulacyjna od Neverland- creative toys

 

Każdy szanujący się rodzic już od najmłodszych lat pragnie zaszczepić dzieciom miłość do książek. Na rynku jest cała masa pozycji, nawet dla maluchów, które jeszcze prawie nie widzą. Mimo to wciąż poszukujemy czegoś nowego i pewnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się książeczki manipulacyjne. W odróżnieniu od tradycyjnych, zamiast biernie oglądać, dziecko może aktywnie zmieniać wygląd swojej książeczki i przy okazji sporo się nauczyć.

Zaglądałam na całą masę stron oferujących takie książeczki, jednak żadna nie przemówiła do mnie tak jak strona na Facebooku -
Neverland- creative toys.
 

Dlaczego akurat te książeczki skradły moje serce? W odróżnieniu od innych, dają one dziecku sporo możliwości aktywnego działania. Książkowy domek pozwala maluchowi zapoznać się z codziennymi czynnościami - ubieranie, mycie ząbków, kąpiel a nawet czytanie książeczki w łóżku. :-)


Pani Joanna zaprojektowała sporo stron, które pozwalają naszym pociechom zapoznać się z liczbami, literkami, czy też zegarem. Wszystkie niezwykle starannie dopracowane i kolorowe, a co za tym idzie bardzo atrakcyjne dla dzieci.


Jeszcze mało? Może skusicie się więc na strony na których można zagrać w memo, kółko krzyżyk, czy też ułożyć puzzle? Jeżeli nadal brakuje Wam tej jednej wymarzonej strony, zawsze można napisać do pani Joanny, niewykluczone, że specjalnie dla Was ją zaprojektuje. 
 
Zamawiający muszą uzbroić się w cierpliwość, bo praca nad książeczką należy do bardziej pracochłonnych. Warto jednak poczekać, efekt pracy jest więcej niż satysfakcjonujący. Ze swojej strony gorąco polecam.2 komentarze:

  1. Wspaniała zabawa dla dziecka ale i dla rodzica widzącego trafne wybory pociechy :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...