9.02.2015

Business English Magazine nr 45/2015Co dwa miesiące do kiosków trafia świeżutkie wydanie magazynu Business English Magazine. Każdy z nich to spora dawka ciekawych informacji, które skutecznie motywują do regularnego udoskonalania swoich umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielkim. Numer 45 tego magazynu jest na swój sposób szczególny, ponieważ doszło do zmiany redaktora naczelnego. Jak wpłynęło to na zawartość całego magazynu?
 
Na pierwszy rzut oka nowy numer magazynu prezentuje się bardzo podobnie do poprzednich. Osoby, które regularnie pracują z tym tytułem bez trudu odnajdą tu swoje ulubione działy a w nich szereg świeżutkich informacji. Na szczególną uwagę zasługują tym razem teksty dotyczące Dilmy Rousseff, wyjątkowego pracodawcy jakim niewątpliwie jest firma Google, sytuacji w Szkocji po głośnym referendum dotyczącym odłączenia od Wielkiej Brytanii, czy też rynku mleczarskiego w kraju, w którym krowy stanowią obiekt kultu. 
 
Oczywiście nie zabrakło kodów dzięki którym będziemy w stanie pobrać szereg artykułów w formie audio, czy też obejrzeć kilka filmików powiązanych tematycznie z magazynem. Na uwagę zasługuje również dodatek który być może kiedyś pozwoli nam uniknąć niezręczności wynikającej z różnic kulturowych.
 
Pomimo iż magazyn nadal zachował swój format i poziom, nie obyło się bez pewnych zmian. Chyba najbardziej widoczną jest wprowadzenie krótkich recenzji książki i filmu. Nie ukrywam, że jest to kolumna której w najbliższym czasie będę przyglądać się szczególnie uważnie. 
 
Business English Magazine niezmiennie pozostaje moim faworytem wśród pomocy do nauki języka angielskiego. Wiele artykułów przez długie miesiące nie traci na aktualności, dlatego z chęcią powracam również do wcześniejszych wydań, przy okazji utrwalając poznane wcześniej słówka. Zachęcam do zapoznania się z tym tytułem. Klikając TUTAJ będziecie mieli możliwość zapoznać się z różnymi możliwościami prenumeraty, jak również zakupu wcześniejszych numerów magazynu po niższej cenie. Gorąco zachęcam i życzę owocnej nauki!
 
Więcej szczegółów odnośnie najnowszego numeru znajdziecie TUTAJ.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...