25.05.2018

Business English Magazine 65/2018


Piękna pogoda sprzyja ogólnemu rozleniwieniu i skutecznie odciąga od nauki. W takich chwilach warto postawić na sprawdzone materiały, naukę, która łączy się z rozrywką, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Moja propozycja to oczywiście Business English Magazine, czasopismo dzięki któremu nieustannie możecie pracować nad znajomością języka angielskiego, jednocześnie dowiadując się wielu ciekawych szczegółów na temat otaczającego Was świata.

Za nami najbardziej ekscytujący ślub tego roku, amerykańska aktorka poślubiła angielskiego księcia. Skoro emocje nieco opadły, warto dowiedzieć się czegoś na temat fenomenu całej rodziny królewskiej. Królowa zdaje się stanowić markę samą w sobie. Co sprawia, że od lat może szczycić się tak mocną pozycją, jaki skrywa się za nią majątek? Brytyjska rodzina królewska jak zawsze intryguje i zaskakuje...

Żyjemy w bardzo stresujących czasach, ciągły pośpiech skutecznie utrudnia nam życie i często negatywnie wpływa na nasze zdrowie. W najnowszym numerze BEM będziecie mieli okazję poznać Kelly McGonigal, kobietę, która stara się udowodnić, że ... ze stresem można się zaprzyjaźnić i może się on dla nas stać pozytywnym motywatorem.

Ameryka to miejsce, w którym zwykły pucybut może stać się milionerem. To właśnie tu powstało wiele znakomitych firm, w których ludzie mogą zrobić zawrotną karierę. To również tutaj pojawiły się przedsiębiorstwa, w których praca staje się prawdziwym koszmarem. Koniecznie przeczytajcie o miejscach, w których zdecydowanie nie chcielibyście pracować.

W najnowszym numerze magazynu pojawiło się oczywiście o wiele więcej ciekawych artykułów, wiele z nich możecie ściągnąć w wersji audio, co również stanowi dobry trik w dni, gdy brakuje nam chęci do nauki. Nieustannie zachęcam do rozpoczęcia przygody z tym magazynem. Tak niewiele potrzeba, by udało się Wam połączyć przyjemne z pożytecznym. Naprawdę warto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...