24.08.2016

MultiSłówka - kursy językowe na platformie Multikurs.pl

O platformie Multikurs.pl, bądź dostępnych na niej kursach, pisałam już kilkakrotnie (np. TUTAJ). Ponieważ jednak Multikurs nieustannie się rozwija i wprowadza nowe udogodnienia, z wielką przyjemnością robię to ponownie.

Tym razem chciałam przybliżyć Wam serię kursów MultiSłówka, dzięki którym możecie przyjemnie i skutecznie uczyć się takich języków jak angielski, niemiecki, francuski czy włoski. Pełną listę języków znajdziecie oczywiście na Multikurs.pl.

Co sprawia, że właśnie te kursy są tak lubiane i skuteczne? Chyba największym atutem jest System Inteligentnych Powtórek, uwzględniający nasze predyspozycje i cele. Dzięki niemu o wiele częściej będziemy powtarzać te słówka, które sprawiają nam trudność, a te, które już lepiej znamy, pojawiają się stosunkowo rzadko. W ten sposób nie tracimy cennych minut na powtarzanie tego, co już opanowaliśmy.Dzięki nagraniom native speakerów i przykładom użycia słów w zdaniach z tłumaczeniami, mamy gwarancję, że nauczymy się właściwej wymowy i zrozumiemy, w jakich sytuacjach możemy wykorzystać nowo poznane słówko.


Do dyspozycji mamy tysiące słówek, pogrupowane w paczki tematyczne. Dodatkowo wprowadzony został podział na różne poziomy znajomości języka. W ten sposób osoby bardziej zaawansowane nie będą traciły czasu na podstawy, natomiast te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem, nie stracą motywacji, próbując przyswoić sobie bardziej skomplikowane słownictwo. Jak więc widać, zadbano o to, by każdy użytkownik mógł dostosować kurs do własnych potrzeb i oczekiwań.Kilka rodzajów ćwiczeń pozwala trenować wszystkie kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, mówienie oraz pisanie. Ciągle mało? Zawsze możecie skorzystać z ćwiczeń dodatkowych, w tym do gier językowych. Wykupując kurs, otrzymujemy również dostęp do różnorakich materiałów dodatkowych.Pracownicy Multikursu nieustannie poszukują sposobów, by zmotywować kursantów do systematycznej nauki. Jednym z nich, jest wprowadzenie celu dnia. Niby drobiazg, a potrafi zmotywować, by każdego dnia spędzić z kursem przynajmniej kilka minut. Podobnie rzecz ma się z systemem punktowym. Wykonując ćwiczenia i powtórki, zbieramy punkty i w ten sposób bierzemy udział w rywalizacji z innymi użytkownikami kursu. Estetom pragnę również zwrócić uwagę na możliwość zmieniania tła - wszystko po to, by nauka była możliwie przyjemna i atrakcyjna, również wizualnie.

Na koniec jeszcze parę słów na temat Aplikacji MultiSłówka, czyli mobilnej wersji kursów z serii MultiSłówka (aktualnie do wyboru są słówka angielskie, niemieckie, hiszpańskie, francuskie, włoskie i rosyjskie).


Aplikacja mobilna na telefon lub tablet umożliwia skuteczną i szybką naukę w każdym miejscu i czasie, nawet nie mając dostępu do internetu. Sprawdza się wprost idealnie w poczekalniach, czy też różnego rodzaju środkach transportu. Aplikacja synchronizuje się z kontem na platformie, dzięki czemu użytkownik na bieżąco może kontrolować swoje wyniki. Aplikację można pobrać za darmo na Google play.

O walorach kursów na platformie Multikurs.pl mogłabym napisać jeszcze wiele, jednak myślę, że lepiej będzie, jeśli sami zajrzycie na stronę, wybierzecie kurs, który najbardziej Wam odpowiada i bezpłatnie go przetestujecie. Gorąco Was do tego zachęcam!


2 komentarze:

  1. Patrząc z perspektywy czasu można stwierdzić, że takie aplikacje są bardzo przydatne. Pomagają opanować pewien zakres materiału, mają jednak pewne wady. Nie są w stanie wychwycić błędów popełnianych przy wymowie - tutaj pomocna jest druga osoba lub doświadczony nauczyciel angielskiego. W szkołach językowych często można łatwo rozpoznać osoby, które same się uprzednio uczyły, poprzez pewne maniery językowe.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...