5.04.2013

Rozwiązanie konkursu


Niedawno zakończył się konkurs z okazji 50.000 odsłon bloga. Zakładałam, że wprowadzenie pytań spowoduje, że do konkursu zgłoszą się tylko te osoby, którym na książkach zależy, mimo wszystko spodziewałam się, że będzie ich ciut więcej.

W sumie otrzymałam 18 zgłoszeń, z czego jedno zawierało błędną odpowiedź. To jednak za mało, by losować aż 4 książki, zdecydowałam się na wylosowanie dwóch. I tak szczęście uśmiechnęło się do:

Małej Mi, która wybrała "Wiśniowy dworek"
oraz Gosiek, która wybrała kurs hiszpańskiego.

Bardzo serdecznie Wam gratuluję!

Jednocześnie informuję że niedługo ogłoszę zwykłą rozdawajkę, w której ponownie pojawi się "Gwiazd naszych wina". Tym razem bez pytań ale z bonusem dla osób które brały udział w tym konkursie i wałczyły właśnie o tę ksiażkę. Każda z nich, o ile weźmie udział w rozdawajce, zapewni sobie 2 losy.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję szczęśliwcom :-)


Przy okazji jeszcze mała informacja. Od początku kwietnia nieco zmienił się harmonogram moich dni... Urząd pracy uszczęśliwił mnie pewnym kursem - po 8 godzin dziennie, 5 razy w tygodniu i tak przez 6 miesięcy... O samym kursie lepiej nic nie napiszę ;-) Posty z recenzjami staram się pisać wieczorami i wstawiać do harmonogramu, tak by nie zostawiać Was z niczym. Nie zdziwcie się jednak, jeśli trochę mi zejdzie zanim odpowiem na Wasze komentarze... Druga sprawa to fakt, że na kursie niestety nie mogę zainstalować polskiej czcionki... (Dla przypomnienia, mieszkam w Niemczech). Mam nadzieję że wybaczycie mi, że moje komentarze pod Waszymi wpisami często będą się teraz pojawiać bez nich... Z góry przepraszam za te niedogodności...

25 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przejmuj się czcionką, powodzenia na kursie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom!
  A ja i tak jestem ciekawa, co to za kurs :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się cieszę! Jestem właśnie w trakcie poznawania serii owocowej, więc "Wiśniowy Dworek" jest wymarzoną nagrodą! :-) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. seria owocowa jest super, Wiśniowy Dworek to po prostu w 4 godziny łyknęłam... polecam!

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuję, dziękuję!
  ale się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje!
  Tobie życzę wytrwałości na kursie... a taki czasobrak to u mnie znany... jak się odrobić z domem, pracą, blogiem, czytaniem.... takie życie
  jakoś przebolejemy brak polskiej czcionki
  ależ mnie zżera ciekawość co to za kurs...

  OdpowiedzUsuń
 8. coś nie widzę radości w Twojej wypowiedzi na temat kursu... niedobrze... gratuluje wygranym w konkursie, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla zwyciężczyń - miłej lektury! :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, że nie udało mi się wygrać, zapewne będę próbować swoich sił dalej. Zwycięzcom składam serdecznie gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałabym zaproponować, a może raczej zaprezentować Wam dwa ciekawe konkursy. W jednym z nich do wygrania są dwie gry edukacyjne dla dzieci "Akademia umysłu Junior", w drugim natomiast fantastyczna książka pt."Spojrzenie Elfa".

  W żadnym wypadku nie namawiam, po prostu chciałabym aby wiadomość o tych konkursach trafiła do wielu ludzi :) Jeżeli więc jesteście zainteresowani wzięciem udziału to zapraszam na mój profil, znajdziecie tam blogi "Babylandia" oraz "Książeczki synka i córeczki" gdzie dostępne są te konkursy. Jeżeli jednak nie interesują Was one to z góry przepraszam za spam...

  Pozdrawiam serdecznie
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko, skoro ktoś to tak ładnie prezentuje :-)

   Usuń
 12. Gratuluję wygranej.

  Rozumiem Twój brak czasu bo ostatnio sama dopiero wychodzę z tego problemu. Nie przejmuj się, najważniejsze że nie znikasz zupełnie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluj wybranym osobom,
  i życzę powodzenia na kursie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję ... też mam teraz zamieszanie i ogromny brak czasu.

  OdpowiedzUsuń
 15. I ja również dołączam się do gratulacji :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli chodzi o kurs to ... naprawdę nie ma co pisać ;-) W teorii miał w jakiś sposób uaktualniać posiadane wiadomości, tak by być lepiej dostosowanym do rynku pracy, w praktyce jednak grupa jest na tyle zróżnicowana że trudno coś sensownego robić. I tak np. zajęcia z MS Office ograniczają się do tematów typu - jak wstawić obrazek z internetu do worda... zajęcia z rachunkowości... cóż widzieliśmy jak wygląda bilans... tak z grubsza... Jednym słowem to bardziej siedzenie i czekanie na koniec niż nauka... Gdyby choć polska czcionka tam była to mogłabym recenzje pisać a tak... Jedyny plus jaki ewentualnie kurs może jeszcze przynieść to fakt, że można go łączyć z praktyką w firmie. Jeśli uda się to załatwić to może mi to bardzo pomóc, tak więc trzymajcie kciuki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję nagrodzonym i trzymam kciuki, by rezultaty tego kursu były godne spędzonego na nim czasu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...